Hakkımızda

 

ENDKON Elektronik Makine Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. ve Tic. Ltd Şti. 
 
 ENDKON ELEKTRONİK 2004 yılında endüstriyel kontrol sistemleri üretmek amacıyla kurulmuştur. Her sektörde makine üreticilerine hizmet verecek  kapasitede müşteri odaklı yaklaşım ile fonksiyonel ,güvenirliği yüksek seviyede, uygun maliyetli ürünlerin tasarımlarını, prototip imalatlarını  yaparak yerinde izleyen bir kuruluştur.  
 
ENDKON ELEKTRONİK  kurulusundan gecen zamana kadar  teknolojisini geliştirerek ticari faaliyette çalıştığı ürünleri kendi bünyesinde tasarlayarak üretme prensibine sahip olmuştur. Müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak kullanılacak olan ürünün özelliklerinin arttırılması veya düzenlenmesi yapılan siparişlerin yerinde uygulanarak, programıyla anlatılması ve sonrasında gerekli teknik bilgilerin aktarılması konusun da titizlikle çalışmaktadır.  
 
ENDKON  ELEKTRONİK ulusal ve uluslar arası standartlara uygun gelişen teknolojiyi takip eden  ve akademik kadrolarla yaptığı çalışmalarında ihtiyaca yönelik yeni tasarımlarla müşterilerinin hayal ettiği ürünlerin hazırlanmasında bir öncüdür.
 
ENDKON  ELEKTRONİK, teknolojik ürün ve hizmet üreten bir firma olma yolunda, ürünlerini TÜRKİYE çapında tanıtma ve pazarlama çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.