Endkon Elektronik

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
EK200 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI
EK200 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI 2x16 LCD ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Program saati vardır istenen saatlerde kazan uyku modunda çalışır. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasını otomatikman durdur. Bu sayede kazan boş yere çalışmaz. Otomatik Don Koruma özelliği sayesinde kazan kapalıyken, soğuk havalarda..
0.00TL
MERCAN50 Kümes Kontrol Bilgisayarı
MERCAN50 English user's manuel MERCAN50 Russian user's manuel MERCAN50 Bulgarian user's manuel MERCAN50 Arabic user's manuel     Sensör Girişleri 4 adet iç ısı sensörü 1 adet dış ısı sensörü 1 adet nem sensörü 1 adet basınç sensörü 1 adet amonyak sensörü   Kontrol Çıkışları 12 adet fan çıkışı fanlar seçilebilir minimum havalandırma çıkışı veya tünel havalandırma 0..10v Hız ayarlı fan kontrol çıkışı Isıtıcı çıkışı 2 kademeli ped pompa çıkışı Klape kontrolü çıkışı Perde kontr..
0.00TL
NC300 CNC Kontrol Ünitesi
  NC300 3 Eksen CNC Kontrol Ünitesi 3 eksen CNC kontrol ünitesi ISO G CNC kodları ile çalışır. Servo motor veya step motorlarla kullanılabilir. CNC Kodları ile çalışır. Cnc kodları PC den SD karta yüklenerek veya bilgisayarın RS232 portu ile yüklenebilir. s                                                      &nb..
0.00TL
EK300 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI
EK300 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI 3 Haneli geniş display ekrana  ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Yakıt Sürme Motorunu (Redüktör)  akımını ölçerek yakıt sıkışmasını otomatik olarak algılar. Program saati vardır istenen saatlerde kazan uyku modunda çalışır. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasın..
0.00TL
EYK56 MANUEL KAZAN KONTROL CİHAZI
EYK56 MANUEL KAZAN KONTROL CİHAZI 3 Haneli geniş display ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasını otomatikman durdur. Bu sayede kazan boş yere çalışmaz. Otomatik Don Koruma özelliği sayesinde kazan kapalıyken, soğuk havalarda tesisat suyunun donmasını önler. Termostat ayarları so..
0.00TL
MERCAN25 Kümes Kontrol Bilgisayarı
MERCAN25 English user's manuel   Sensör Girişleri 3 adet iç ısı sensörü 1 adet dış ısı sensörü 1 adet nem sensörü 1 adet basınç sensörü 1 adet amonyak sensörü   Kontrol Çıkışları 12 adet fan çıkışı fanlar seçilebilir minimum havalandırma çıkışı veya tünel havalandırma 0..10v Hız ayarlı fan kontrol çıkışı Isıtıcı çıkışı 2 kademeli ped pompa çıkışı Klape kontrolü çıkışı Perde kontrolü 2 aydınlatma çıkışı Alarm çıkışı   Kontrol Özellikleri Grafik ekran ile kolay ..
0.00TL
NC200 3 Eksen CNC Kontrol Ünitesi
  3 Eksen CNC Kontrol Ünitesi PLC ve operatör paneli ile bütünleştirilmiş modern, kolay kullanımı ve ekonomik eksen kontrol sistemidir. Servo ve step motorlarla kullanılabilir. Özel NC, CNC makinelerinin otomasyonunda kullanılmak için geliştirilmiştir. İstenen özelikte PC ve PLC yazılımı konusunda destek verilmektedir. ISO G CNC Kodları ile çalışır. Cnc kodları PC den SD karta yüklenerek veya bilgisayarın RS232 portu ile yüklenebilir. s                        ..
0.00TL
ED100 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI
ED100 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI 2x16 LCD ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Program saati vardır istenen saatlerde kazan uyku modunda çalışır. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasını otomatikman durdur. Bu sayede kazan boş yere çalışmaz. Otomatik Don Koruma özelliği sayesinde kazan kapalıyken, soğuk havalarda..
0.00TL
MERCAN15 KUMES KONTROL CİHAZI
Sensör Girişleri 1 adet iç ısı sensörü   Kontrol Çıkışları 6 adet kademeli fan çıkışı Isıtıcı çıkışı Ped pompa çıkışı Alarm çıkışı   Kontrol Özellikleri 2x16 Karakter LCD ekran ile kolay kullanım Hız kontrollü minimum ya da tünel havalandırma Pompayı sıcaklık ve zamana  bağlı kontrol edebilme Kullanıcıya özel parametre kaydı ile kolay kurulum   Alarm Tipleri Yüksek sıcaklık Düşük sıcaklık Elektrik kesildi Sensör 1 arıza       ..
0.00TL
KÜMESLER İÇİN BASİT ALARM KONTROL CİHAZI
        ÖZELLİKLERİ:   Yüksek ve düşük sıcaklık alarmı verir. Elektrik kesilmesinde alarm verir. Akü şarj çıkışı vardır. 1 adet NTC sensör girişi vardır. Alarm kornası çıkışı mevcuttur. ..
0.00TL
MK100 MANUEL KAZAN KONTROL CİHAZI
MK100 MANUEL KAZAN KONTROL CİHAZI 3 Haneli geniş display ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasını otomatikman durdur. Bu sayede kazan boş yere çalışmaz. Otomatik Don Koruma özelliği sayesinde kazan kapalıyken, soğuk havalarda tesisat suyunun donmasını önler. Termostat ayarları so..
0.00TL
GENIŞ DIJITAL EKRAN ALARMLI TERMOMETRE
Geniş Dijital Ekran Alarmlı Termometre Özellikleri: 1. 3 Hane Geniş Display Ekran 2. 0,1 C Sıcaklık Okuma Hassasiyetli 3. Yüksek Sıcaklık Alarmı 4. Düşük Sıcaklık Alarmı 5. Serbest Kontak Alarmı Çıkışı 6. Duvar Tipidir ve Duvar Montaj Aparatı üzerinde hazırdır. 7. Tüm bağlantılar Soketlidir. 8. Dokunmatik tuş takımı sayesinde Alarm değerlerini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. 9. Beraberinde 1,5m NTC sensörüyle birlikte gönderilecektir. 10. Ürünümüz 2 Yıl Garantilidir. 11. Besleme Gerilimi DC12'tur. 12. Beraberinde AC220V adaptörüyle birlikte..
0.00TL