Kazan Kontrol Cihazları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
EK200 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI
EK200 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI 2x16 LCD ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Program saati vardır istenen saatlerde kazan uyku modunda çalışır. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasını otomatikman durdur. Bu sayede kazan boş yere çalışmaz. Otomatik Don Koruma özelliği sayesinde kazan kapalıyken, soğuk havalarda..
0.00TL
EK300 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI
EK300 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI 3 Haneli geniş display ekrana  ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Yakıt Sürme Motorunu (Redüktör)  akımını ölçerek yakıt sıkışmasını otomatik olarak algılar. Program saati vardır istenen saatlerde kazan uyku modunda çalışır. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasın..
0.00TL
EYK56 MANUEL KAZAN KONTROL CİHAZI
EYK56 MANUEL KAZAN KONTROL CİHAZI 3 Haneli geniş display ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasını otomatikman durdur. Bu sayede kazan boş yere çalışmaz. Otomatik Don Koruma özelliği sayesinde kazan kapalıyken, soğuk havalarda tesisat suyunun donmasını önler. Termostat ayarları so..
0.00TL
ED100 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI
ED100 STOKERLİ KAZAN KONTROL CİHAZI 2x16 LCD ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Program saati vardır istenen saatlerde kazan uyku modunda çalışır. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasını otomatikman durdur. Bu sayede kazan boş yere çalışmaz. Otomatik Don Koruma özelliği sayesinde kazan kapalıyken, soğuk havalarda..
0.00TL
MK100 MANUEL KAZAN KONTROL CİHAZI
MK100 MANUEL KAZAN KONTROL CİHAZI 3 Haneli geniş display ekrana ve dokunmatik tuş takımına sahiptir, İşaretli ve kolay Menüsüyle rahat ayar imkanı sağlar, ODA Termostatına bağımlı çalışabilmektedir. Bu sayede mekan sıcaklığına bağlı çalışarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de mekan sıcaklığını sabitleyerek konforlu bir ısınma keyfi sunar. Yakıtın Bittiğini algılar ve kazanın çalışmasını otomatikman durdur. Bu sayede kazan boş yere çalışmaz. Otomatik Don Koruma özelliği sayesinde kazan kapalıyken, soğuk havalarda tesisat suyunun donmasını önler. Termostat ayarları so..
0.00TL
GENIŞ DIJITAL EKRAN ALARMLI TERMOMETRE
Geniş Dijital Ekran Alarmlı Termometre Özellikleri: 1. 3 Hane Geniş Display Ekran 2. 0,1 C Sıcaklık Okuma Hassasiyetli 3. Yüksek Sıcaklık Alarmı 4. Düşük Sıcaklık Alarmı 5. Serbest Kontak Alarmı Çıkışı 6. Duvar Tipidir ve Duvar Montaj Aparatı üzerinde hazırdır. 7. Tüm bağlantılar Soketlidir. 8. Dokunmatik tuş takımı sayesinde Alarm değerlerini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. 9. Beraberinde 1,5m NTC sensörüyle birlikte gönderilecektir. 10. Ürünümüz 2 Yıl Garantilidir. 11. Besleme Gerilimi DC12'tur. 12. Beraberinde AC220V adaptörüyle birlikte..
0.00TL
KURU HAVA KAZANI TAM OTOMATİK KONTROL PANELİ
Kümeslerde, çeltik kurutma, seralar vb. yerlerde kullanılmak üzere üretilen kuru hava kazanları için geliştirilmiş tam otomatik kontrol panelidir. ..
0.00TL